środa 24 lipiec 2024

Kilka Słów O Nas

W skrócie


Jesteśmy kilkuosobową firmą rodzinną. Prowadzimy sklep instalacyjny, świadczymy usługi instalacyjne na terenie miasta Wałbrzycha i okolic, zajmujemy się także serwisem urządzeń grzewczych.

 

Trochę historii


Początek naszej firmy to 1 sierpnia 1992. Wtedy to, jeden z obecnych wspólników, założył firmę prowadzącą działalność w zakresie usług ogólnobudowlanych. Początkowo była to działalność jednoosobowa wykonująca wszelkie prace związane z budownictwem. Od roku 1995 firma świadczyła usługi tylko w zakresie prac instalacyjnych (instalacje centralnego ogrzewania, wody użytkowej, kanalizacji, gazu). W roku 1996 została podpisana umowa serwisowa z firmą Vaillant (producent kotłów gazowych).

Rok 1997 to rok reorganizacji. Po pierwsze firma została przekształcona w spółkę cywilną dotychczasowego właściciela oraz jego dwóch synów. Po drugie 14 lipca 1997 została uruchomiona placówka handlowa. W roku 2000 wygraliśmy konkurs organizowany przez firmę "Convector" - producenta grzejników, byliśmy największym dystrybutorem produktów tej firmy.

 

Czym zajmujemy się obecnie


Obecnie nasza działalność skupia się na czterech domenach.

W zakresie usług, specjalizujemy się w wykonawstwie nowoczesnych instalacji grzewczych i staramy skupiać się na rynku instalacji "domowych". Współpracujemy z projektantami, firmami kominiarskimi, kierownikami budowy, dlatego jesteśmy w stanie oferować kompleksową obsługę klienta (od projektu do odbiorów) Wykonujemy także instalacje gazowe, wodne i kanalizacyjne.

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Firm Vaillnat i Saunier Duval. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy serwisowe i standardowe roczne. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

W kwestii handlowej Prometeusz to szeroka oferta urządzeń z branży grzewczej, bezpośrednie umowy z producentami, stała współpraca z firmami instalatorskimi i handlowymi, ciągłe promocje dla odbiorców detalicznych, obsługa serwisowa sprzedanych urządzeń, oraz wiele innych atrybutów.

Od 1 maja 2005 działa nasz sklep internetowy. Sklep proponuje tylko wybrane urządzenia z branży grzewczej (takie które można bez trudu i za rozsądne opłaty wysyłać spedycją), natomiast główny nacisk postawiliśmy na zaoferowania możliwie jak najniższych cen.

 

Zobacz także